بيشتر
پیشنهاد های مطالعاتی ما
تنفس صبح
 • 1393/11/8 چهارشنبه
  تنفس صبح
  قیصر امین پور / سروش / 130 صفحه
انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن
مجموعه تاریخ پهلوی
حدیث ­پیمانه، پژوهشی در انقلاب اسلامی
شاه بی­شین
 • 1393/11/8 چهارشنبه
  شاه بی­شین
  محمدکاظم مزینانی/ سوره مهر/ 420 صفحه
خبرهای روز
اخبار مهم
گزارش تصویری
کتاب و کتابخوانی
با همکاری آموزش و پرورش فردیس؛
در راستای اهمیت به کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان، کتابخانه ی علامه امینی با همکاری مدرسه ی دخترانه ی ابتدایی زمزم به برگزاری نشست تخصصی کتاب خوان کودک و نوجوان مبادرت کردند.
در آیین تکریم کتابداران اشتهارد مطرح شد؛
آیین تکریم کتابداران اشتهارد در فرهنگسرای ملاصدرا با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، امام جمعه اشتهارد، بخشداران مرکزی و رحمانیه اشتهارد، مسئولین شهرستان و جمعی از کتابداران ، نوجوانان و جوانان این شهرستان از کتابداران شهرستان اشتهارد تجلیل شدند.
فلاح در جمع دانش آموزان:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز در جمع دانش آموزان گفت: دانش آموزان با کتاب خوانی آینده خود را بسازند و از فرصت های خود برای کتابخوانی بهره ببرند.
به مناسبت ایام کتاب و کتابخوانی، امام جمعه شهرستان نظرآباد با همراهی بخشدار، شورا و دهیار روستای بختیار از کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی (ع) بازدید کرد.
حجت الاسلام فلاح:
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز صبح امروز در دیدار با اساتید و پژوهشگران حوزه علمیه کرج گفت: حوزه علمیه تبلور علم و دانش است و کتاب نیز همواره جایگاه والایی در حوزه داشته و این پیوند ناگسستنی است.
یک شنبه اول آذر؛
آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی در کتابخانه امام باقر (ع) با حضور گسترده مردم ، مسئولین استانی و شهرستانی، فرماندار و معاون سیاسی و ابخشداران و دهیاران ، کتابداران، کتابخوانان و خادمان این عرصه برگزار شد.
عصر آخرین روز از آبان ماه؛
مجموعه شعر آیینی آسمان به روایت پرنده بی پر اثر مهدی زارعی درکتابخانه امیرکبیر کرج نقد ادبی شد.
در روزهای تکریم مقام کتابداران؛
امامان جمعه نظرآباد، آسارا و محمد شهر با همراهی حجت الاسلام حسینی نوری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان البرز در روزهای تکریم مقام کتابداران با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان این روز را به مدیرکل و کارکنان و کتابداران استان البرز تبریک گفتند.
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرج:
حسین ذکریاپور در سخنرانی پیش از نماز عبادی سیاسی جمعه گرمدره با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و تاثیر آن بر زندگی گفت: همه ما اعتقاد داریم اسلام با معجزه الهی خود و نزول قرآن کریم اولین پرچمدار فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جهان است.
امام جمعه نظرآباد:
امام جمعه شهرستان نظرآباد در دیدار با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با گرامیداشت هفته کتاب،کتابخوانی و مقام کتابداران گفت: ستاد نماز جمعه نظرآباد آمادگی دارد در روزهای جمعه به مدت ده دقیقه نمازگزاران عزیز کتاب های ارزشمند منتخب خود را معرفی کنند.
ذکریاپور در یک گفتگوی صمیمی بیان داشت:
از تمام مشارب دینی و اهل حکمت و دانش ، در طول تاریخ ، توصیه های ارزنده ای چه در آثار مکتوب و چه به صورت نقل های سینه به سینه به دست ما رسیده است. تا جایی که لذت مدامش خواندند ، لذتی که هیچ گاه حلاوتش زایل نمی شود.
حجت الاسلام فلاح در نماز جمعه فردیس:
مدیرکل کتابخانه های استان در نماز عبادی سیاسی جمعه فردیس با گرامیداشت دوره تکریم مقام کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی گفت: باید خود را در دنیای امروز به بینش معرفت و علم مسلح کنیم ؛ این بصیرت و معرفت در سایه کتاب پدید می آید.
آئین افتتاحیه کتابخانه سیار فروغ دانایی با حضور مدیرکل کتابخانه های استان، رئیس اداره کتابخانه های کرج، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و شهردار ماهدشت و دیگر مسولین محلی در روستای احمدآباد ماهدشت برگزار شد.
فلاح و پالیزگیر درآئین تکریم از کتابداران ساوجبلاغ:
آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی در فرهنگسرای امام علی(ع) هشتگرد با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار ساوجبلاغ ؛ شهرداران ، شوراهای اسلامی ، اعضاء انجمن کتابخانه های شهرستان، کتابداران وکتابخوانان این شهرستان برگزار شد.
در دوره تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی؛
مهندس علی قنبر زمانی در دیدار با رییس و کتابداران کتابخانه های عمومی به لزوم توجه ویژه مسئولین برای ارتقاء کیفیت و سطح خدمات کتابخانه های عمومی این شهرستان تاکید کرد.
در کتابخانه پیامبر اعظم (ص) شهرستان نظرآباد؛
به منظور گسترش فرهنگ مطالعه در بین اعضا کودک و نوجوان، برنامه قصه خوانی، اجرای نمایش و معرفی کتاب برای کودکان نظرآبادی در کتابخانه پیامبر اعظم (ص) شهرک آزادگان در نظرآباد برگزار شد.
در دوره تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی؛
کتابداران و مسئول کتابخانه شهید ثالث شهر جدید هشتگرد برنامه های متنوع فرهنگی را در سطح این شهر برگزار کردند.
کودکان پیش دبستانی یاس از کتابخانه عمومی فرهنگسرای ملاصدرا در شهرستان اشتهارد بازدید کردند و برنامه قصه خوانی برای این نونهالان در سالن این کتابخانه اجرا شد.
فریبا کتابی مسئول کتابخانه نمونه استان البرز:
گفتگوی روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز با فریبا کتابی مسئول کتابخانه نمونه دکتر معین در سال 1394 در روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت.
در کتابخانه امام باقر(ع)؛
همزمان با فرا رسیدن 24 آبان روز کتاب، کتابخوانی وکتابدار در جهت گسترش فرهنگ مطالعه در بین اعضا کودک و نوجوان ، آیین ترویج گفتمان کتابخوانی و قصه گویی در محل کتابخانه امام باقر(ع) شهرستان نظرآباد برای کودکان و نوجوانان نظرآبادی برگزار شد.
رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد به همراه کتابداران کتابخانه های عمومی با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
در دیدار کتابداران با فرماندار نظرآباد مطرح شد؛
جمعی از کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد با فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار کردند.
استاندار البرز در آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان فرهنگ کتابخوانی؛
استاندار البرز با اشاره به اهمیت کار کتابداران گفت: این قشر نباید کار خود را دست کم بگیرند چرا که بخشی از مدیریت علمی و فرهنگی جامعه را بر عهده دارند. عدم وجود آمار دقیق از سهم مطالعه در فضای مجازی از جمله نکات کلیدی در سخنان استاندار البرز در دیدار با کتابداران البرزی بود.
سه شنبه 26 آبان ؛
آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی در باشگاه میلاد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، فرمانداران و ائمه جمعه ، کتابداران، کتابخوانان و خادمان این عرصه برگزار شد.
صبح امروز دوشنبه 25 آبان؛
به مناسبت دوره تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی؛ رییس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان با حضور در دبیرستان شهید رضاخانی با دانش آموزان و معلمین این دبیرستان با موضوع ترویج و مشارکت کتابخوانی دیدار کردند
حجت الاسلام فلاح در نماز جمعه کرج:
حجت الاسلام فلاح مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در آستانه دوره تکریم مقام کتابدار و ترویج گفتمان با حضور در نماز جمعه مصلی شهرستان کرج به عنوان سخنران پیش از خطبه ها به ایراد سخنرانی پرداختند.
با حضور جمع کثیر کتابدوستان هیوی؛
نشست «کتاب‌خوان» ویژه کتابهای کودک از سلسله نشست‌های به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده، با حضور جمع کثیری از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و با مشارکت اعضای کتابخانه، شورای اسلامی شهرک هیو و با حضور مسئولین این شهرک در کتابخانه بقیه الله هیو برگزار شد.
توسط رییس اداره کتابخانه های شهرستان؛
ابوالفضل آزادفلاح در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته شهرستان نظرآباد در سخنانی از وضعیت کتابخانه های شهرستان و برنامه های پیش روی این اداره در دوره جاری به نماز گزاران اعلام کرد
علی موسوی زاده شهردار اشتهارد در روز کتاب کتابخوانی وکتابدار از کتابخانه های این شهر بازدید و این روز را به کتابداران این شهرستان تبریک گفت.
همزمان با روز بزرگداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار»؛
مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دبیرکل، معاونین، مشاورین و مدیران‌کل نهاد و جمعی از کتابداران سراسر کشور برگزار شد.
همزمان با بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛
مراسم تجدید میثاق مسئولان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی، صبح امروز (24 آبان ماه) در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.
در دومین روز از دوره تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دومین روز از دوره تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی با اعضای منتخب و نخبه کتابخانه های عمومی از شهرستانهای استان دیدار و پای صحبت های آنها نشست.
در نشست خبری بیان شد؛
صبح امروز چهارشنبه 20 آبان ماه، حجت الاسلام فلاح در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی به روز شمار برنامه های این دوره پرداخت.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان البرز:
حجت الاسلام نوری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان البرز بر برگزاری نشست کتاب خوان در مراکز علمی و دانشگاهی استان تاکید کرد و گفت: نشست کتاب خوان یکی از اقدامات موثری در حوزه مطالعه است و شنونده را ترغیب و تشویق به مطالعه هدفمند می کند.
دبیر‌کل نهاد در نخستین نشست «به تماشای کتاب» مطرح کرد:
دبیر‌کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور درباره اهمیت ترویج کتابخوانی گفت: ترویج و تبلیغ کتابخوانی به‌عنوان یک ارزش، یک وظیفه و تکلیف است و کتابخوانی باید به صورت یک معروف و نخواندن کتاب به صورت منکر در جامعه شناخته شود.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز:
سردار استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در حاشیه نشست کتابخوان استان البرز در کتابخانه امیر کبیر کرج برگزار شد بر همکاری متقابل پایگاه های مقاومت بسیج در معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی تاکید کرد.
دکتر مریم درهم بخش :
رئیس شوراهای اسلامی استان البرز با گرامیداشت مقام کتابداران و کتابخوانان در آستانه بیست و سومین دوره از بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در مصاحبه ای با روابط عمومی این اداره کل بر رویکرد شورای عالی استان در ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد فضاهای مناسب برای همه اقشار تاکید کرد.
با حضور جمع کثیر کتابدوستان؛
یکصدو نود و سومین نشست «کتاب‌خوان» از سلسله نشست‌های به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده با مشارکت کتابداران، نویسندگان، اهالی رسانه و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی و مسئولین استان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امیر کبیر کرج برگزار شد.
چهارشنبه 20 آبان صورت می گیرد؛
چهارشنبه 20 آبان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با خبرنگاران و اصحاب رسانه دیدار و به تشریح برنامه های بیست و سومین دوره بزرگداشت روز کتاب؛ کتابخوانی و کتابدار و اقدامات صورت گرفته در این حوزه خواهند پرداخت.
شمس الله فلاح:
نشست انجمن کتابخانه های عمومی بخش آسارا با حضور با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز، مدیر ناحیه یک آموزش و پرورش استان، بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی این شهر و دیگر اعضای انجمن در محل بخشداری آسارا برگزار شد.
در اطلاعیه معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد عنوان شد؛
معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد با صدور اطلاعیه‌ای، جزئیات مهمی را در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تشریح کرد.
هفدهم آبان ماه؛
نشست «کتاب‌خوان» از سلسله نشست‌های به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده با مشارکت کتابداران، نویسندگان، اهالی رسانه و فعالین حوزه کتاب در هفدهم آبان ماه، در کتابخانه عمومی امیر کبیر کرج برگزار می شود.
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان مطرح شد؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان البرز با حضور استاندار و اعضای این انجمن با بررسی برنامه های بزرگداشت مقام کتابداران و ترویج کتابخوانی در دفتر استاندار برگزار شد.
طهایی استاندار البرز:
نشست انجمن کتابخانه های عمومی استان البرز عصر دیروز 12 آبان ماه با حضور استاندار البرز،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر اعضای استان در دفتر استاندار برگزار شد.
دکتر محمدتقی ایرانی:
ایرانی، معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج، در نشست انجمن کتابخانه های شهرستان کرج گفت: برای ساماندهی در بحث کتاب و کتابخوانی، می بایست دیدگاه خود را به سوی ساماندهی افکار و اندیشه شهروندان سوق دهیم.
24 آبان مصادف با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛
مدیرکل کتابخانه های استان از اجرای طرح عضویت رایگان در روز 24 آبان مصادف با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در کتابخانه های عمومی سراسر استان خبر داد.
در جلسه انجمن کتابخانه های کرج؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی کرج با حضور حجت الاسلام فلاح مدیرکل کتابخانه های عمومی، دکتر ایرانی فرماندار ویژه کرج، عسگری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری کرج و دیگر اعضای این انجمن برگزار شد.
بيشتر
با همکاری آموزش و پرورش فردیس؛
در راستای اهمیت به کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان، کتابخانه ی علامه امینی با همکاری مدرسه ی دخترانه ی ابتدایی زمزم به برگزاری نشست تخصصی کتاب خوان کودک و نوجوان مبادرت کردند.
در آیین تکریم کتابداران اشتهارد مطرح شد؛
آیین تکریم کتابداران اشتهارد در فرهنگسرای ملاصدرا با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، امام جمعه اشتهارد، بخشداران مرکزی و رحمانیه اشتهارد، مسئولین شهرستان و جمعی از کتابداران ، نوجوانان و جوانان این شهرستان از کتابداران شهرستان اشتهارد تجلیل شدند.
فلاح در جمع دانش آموزان:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز در جمع دانش آموزان گفت: دانش آموزان با کتاب خوانی آینده خود را بسازند و از فرصت های خود برای کتابخوانی بهره ببرند.
به مناسبت ایام کتاب و کتابخوانی، امام جمعه شهرستان نظرآباد با همراهی بخشدار، شورا و دهیار روستای بختیار از کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی (ع) بازدید کرد.
حجت الاسلام فلاح:
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز صبح امروز در دیدار با اساتید و پژوهشگران حوزه علمیه کرج گفت: حوزه علمیه تبلور علم و دانش است و کتاب نیز همواره جایگاه والایی در حوزه داشته و این پیوند ناگسستنی است.
یک شنبه اول آذر؛
آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی در کتابخانه امام باقر (ع) با حضور گسترده مردم ، مسئولین استانی و شهرستانی، فرماندار و معاون سیاسی و ابخشداران و دهیاران ، کتابداران، کتابخوانان و خادمان این عرصه برگزار شد.
عصر آخرین روز از آبان ماه؛
مجموعه شعر آیینی آسمان به روایت پرنده بی پر اثر مهدی زارعی درکتابخانه امیرکبیر کرج نقد ادبی شد.
در روزهای تکریم مقام کتابداران؛
امامان جمعه نظرآباد، آسارا و محمد شهر با همراهی حجت الاسلام حسینی نوری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان البرز در روزهای تکریم مقام کتابداران با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان این روز را به مدیرکل و کارکنان و کتابداران استان البرز تبریک گفتند.
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرج:
حسین ذکریاپور در سخنرانی پیش از نماز عبادی سیاسی جمعه گرمدره با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و تاثیر آن بر زندگی گفت: همه ما اعتقاد داریم اسلام با معجزه الهی خود و نزول قرآن کریم اولین پرچمدار فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جهان است.
نشست تخصصی کتاب خوان کودک در فردیس برگزار شد
نذر مطالعه راهکاری است برای ترویج کتابخوانی / کتابخانه عمومی در مصلی اشتهارد ساخته می شود
آیین تکریم کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی اشتهارد به روایت تصویر
دانش آموزان با کتاب آینده خود را بسازند
بازدید امام جمعه نظرآباد از کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) روستای بختیار
پیوند کتاب و حوزه علمیه ناگسستنی است
آیین تکریم کتابداران نظرآبادی برگزار شد + تصاویر
آسمان به روایت پرنده بی پر در استان البرز نقد شد + تصاویر
حضور امامان جمعه نظرآباد و آسارا در اداره کل کتابخانه های استان البرز
اسلام اولین پرچمدار فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جهان است/ در شهر گرمدره تنها یک کتابخانه موجود است/ نهضت کتابخانه سازی در شهر گرمدره احیا شود
 
زمان ديجيتال
پنجشنبه 5 آذر 1394  
تماس ها
ارتباط با مدیرکل
 • ارتباط با مدیرکل
  حجت الاسلام والمسلمین فلاح
  مدیرکل کتابخانه های استان البرز
  روزهای ملاقات عمومی مدیرکل: سه شنبه ها از ساعت 7:30 صبح 14:30


ایمیل سازمانی
ارتباط با روابط عمومی
پیوندها
نظر خواهي
نظر شما نسبت به این پورتال چیست؟
   
عالي
بسيار خوب
خوب
مي تواند بهتر شود
رضايت بخش نيست


تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.