بيشتر
پیشنهاد های ما
تنفس صبح
 • 1393/11/8 چهارشنبه
  تنفس صبح
  قیصر امین پور / سروش / 130 صفحه
انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن
مجموعه تاریخ پهلوی
حدیث ­پیمانه، پژوهشی در انقلاب اسلامی
شاه بی­شین
 • 1393/11/8 چهارشنبه
  شاه بی­شین
  محمدکاظم مزینانی/ سوره مهر/ 420 صفحه
ظهور و سقوط سلطنت پهلوی جستارهایی از تاریخ معاصر ایران
لحظه های انقلاب
نگاهی به مبانی تحلیلی نظام جمهوری اسلامی ایران،
همنام گل‌های بهاری
نورالدین پسر ایران
کتاب «ریشه‌ها»
گزارشات آماری
خبرهای روز
اخبار مهم
گزارش تصویری
کتاب و کتابخوانی
روابط عمومی کتابخانه های استان خبر داد؛
بیش از 150 نفر از کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان در مسابقه خاطره نویسی نهاد کتابخانه های عمومی شرکت کردند و هم اکنون در مرحله نهایی داوری قرار دارد
به پیشنهاد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛
با پیشنهاد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و پیگیری شورای فرهنگ عمومی فردیس؛ ساخت کتابخانه عمومی مرکزی این شهر در دستور کار شورای فرهنگ عمومی این شهرستان قرار گرفت
امام جمعه موقت مشکین دشت ؛
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی امام جمعه موقت مشکین دشت از خدمات کتابخانه های عمومی برای جوانان و نوجوانان استان قدردانی کرد
کاظم قاسمی خبر داد ؛
دفترچه های نورسیده ها که چکیده ای از کتابهای جدید ارسالی به کتابخانه های عمومی هستند در تمامی کتابخانه های عمومی استان توزیع شد.
دکتر الهی امام جمعه محمد شهر؛
دکتر الهی امام جمعه محمد شهر با همراهی حجت الاسلام والمسلمین ندرلو عضو شورای اسلامی این شهر با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، خواستار توجه بیشتر به محمد شهر و کتابخانه های این شهر شدند.
دکتر ایرانی معاون استاندار البرز ؛
صبح امروز دکتر ایرانی معاون استاندار البرز و فرماندار کرج با حضور در صبحانه کاری در اداره کل کتابخانه های عمومی به بررسی برخی مسایل مربوط به موضوع کتابخانه های شهرستان کرج و وضعیت کتابخانه های عمومی استان پرداخت.
با پیگیری امام جمعه و شورای اسلامی چهارباغ؛
با پیگیری امام جمعه و اعضای شورای اسلامی چهارباغ در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، دو کتابخانه عمومی با همکاری مردم در دو مسجد مهدی آباد و ملک آباد چهارباغ راه اندازی می شود.
به منظور بررسی وضعیت کتابخوانی در شهر کرج:
جمعی از معتمدین شهر کرج با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه ها با حجت الاسلام والمسلمین فلاح در خصوص وضعیت فرهنگی شهر کرج گفتگو و نیازهای موجود کتابخانه ای را بررسی نمودند.
حجت الاسلام فلاح در دیدار با کتابداران کرج:
کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان کرج با همراهی رییس اداره کتابخانه های کرج با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کردند
مدیرکل آموزش و پرورش استان با همراهی جمعی از مشاورین خود با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی بر لزوم همکاری هر چه بیشتر دو دستگاه فرهنگی استان تاکید کرد.
در دهه فجر صورت گرفت؛
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ؛ مصطفی تک فلاح رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد با اعضای کتابخانه های این شهرستان و تعدادی از نخبگان و فعالان فرهنگی این شهر دیدار و گفتگو کرد
معاون توسعه کتابخوانی و کتابخانه های نهاد:
محمد اله یاری درباره کاربرد مهم خاطرات دریافتی توسط دبیرخانه جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه ها گفت: خاطرات این جشنواره حاوی نکات در بر گیرنده بسیاری از سلیقه و نیاز مخاطب است؛ که در برنامه ریزی های فرهنگی مورد استفاده قرار گرفته و باعث توسعه آن خواهد شد.
به همت کتابخانه های شهرستان نظرآباد؛
همزمان با راهپیمایی با شکوه مردم فهیم شهرستان نظرآباد؛ ایستگاه نقاشی انقلاب برای کودکان شرکت کننده در این مراسم برپا شد و کودکان در ایستگاه به نقاشی پرداختند.
به همت کتابخانه های شهرستان نظرآباد؛
شب خاطره گویی انقلاب اسلامی ، با حضور مسئولین و مردم در کتابخانه قلم این شهرستان برگزار شد.
با حضور مبازران انقلابی محمدشهری:
آیین رونمایی از کتاب صلای صبح به همراه نقل خاطرات به یاد ماندنی روزهای انقلاب دوشنبه بیستم بهمن در فرهنگسرای غدیر محمدشهر کرج برگزار شد
در پیام تبریکی به مناسبت ایام دهه فجر ؛
علیرضا مختارپور در آستانه فرا رسیدن بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک این روز، از کتابداران و اهالی فرهنگ برای حضور در راهپیمایی این روز بزرگ تاریخی ملت ایران دعوت به عمل آورد.
در دهه فجر :
حجت‌الاسلام محبی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جنوب شهرستان کرج عصر دیروز از کتابخانه علامه امینی فردیس بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد
عزیز اکبریان:
نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت دهه فجر در مسجد صاحب الزمان عج خ فردوسی کرج گفت: به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان البرز از شهرداران می خواهم با تعجیل در پرداخت نیم درصد کتابخانه های عمومی در اجرای برنامه ها ؛ خدمات فرهنگی و کتابخانه ای کمک کنند
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز :
حجت الاسلام والمسلمین فلاح در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی با وحدت دو رکن مردم و رهبری گفت: انقلاب اسلامی تبلور مدنیت و اسلامیت و طلیعه رهایی از بند اسارات ظلم و استبداد بود.
لحظاتی قبل انجام شد:
لحظاتی قبل حسینی کاشانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با همراهی معاونین و مشاورین خود با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز با حجت الاسلام والمسلمین فلاح دیدار و گفتگو کرد.
عصر دیروز؛
عصر شعر انقلاب با حضور مسئولین ، مردم و شاعران محمد شهری ؛ ماهدشتی و کرجی با قرائت شعرهایی در مورد انقلاب اسلامی و امام راحل ره در فرهنگسرای محمد شهر کرج برگزار شد
در روز های اول کاری؛
مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی استان البرز در روز اول کاری خود از کتابخانه های الزهرا س و علامه حلی کرج بازدید نمودند و با اعضای این دو کتابخانه دیدار و گفتگو کردند .
مدیرکل سابق کتابخانه های استان:
افزایش منزلت اجتماعی کتابداران و آموزش ضمن خدمت از دیگر برنامه‌های این اداره در راستای حفظ حقوق کتابداران بوده است
لحظاتی قبل انجام شد:
مهندس بهرامی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان البرز لحظاتی قبل با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز با حجت الاسلام والمسلمین فلاح دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل کتابخانه های استان البرز:
حجت الاسلام والمسلمین فلاح در آیین معارفه خود گفت: خط مشی فعالیت های اداره کل کتابخانه های استان البرز همان سیاست های ابلاغی نهاد کتابخانه های عمومی کشور و تعامل با مجموعه مسئولین و نمایندگان استان خواهد بود.
رییس کتابخانه های فردیس خبر داد؛
در ایام الله دهه مبارک فجر و به منظور آشنایی نسل جدید با تاریخ انقلاب ، دانش آموزان فردیسی از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید می کنند
با حکم مختارپور؛
خبرگزاری مهر - کرج - طی آیینی حجت الاسلام شمس الله فلاح به عنوان مدیرکل جدید نهاد کتابخانه های عمومی استان البرز معارفه و رمضانعلی محسنی تودیع شد.
معاون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان کشور، افزایش سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور است.
معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت ها؛
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کتابخانه های استان البرز از دو مطالبه اساسی نهاد از مدیران جدید سخن گفت.
عضو هیأت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
دکتر فریده عصاره، در آستانه برگزاری دومین دوره مسابقه خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه ها، اظهار داشت: از آن بخش ارزشمند خاطرات که مبنای فرهنگی و علمی دارد، حتی می توان در جهت برنامه ریزی های کلان فرهنگی و مدیریتی نیز بهره برد.
معاون امور مجلس، استانها و مشارکت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در دیدار با استاندار البرز
صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت های نهاد با مهندس طهایی استاندار البرز و معاونین سیاسی امنیتی و توسعه منابع انسانی استاندار دیدار و گفتگو کردند.
صبح امروز برگزار شد؛
مراسم معارفه حجت الاسلام والمسلمین شمس الله فلاح مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی استان البرز صبح امروز چهارشنبه پانزدهم بهمن با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت های نهاد، دکتر حجت الله ملاصالحی معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، رمضانعلی محسنی مدیرکل امور استان ها و انجمن های نهاد و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج برگزار شد.
در کتابخانه الهادی ساوجبلاغ برگزار شد؛
برنامه ای با حضور اعضای کتابخانه عمومی الهادی شهرستان ساوجبلاغ و دانش آموزان مقاطع مختلف در محکومیت اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) با عنوان «محمد(ص) رسول مهر و رحمت» برگزار شد.
گلشن شیرمحمدی خبر داد؛
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی چون نمایشگاه مینیاتور ، تذهیب و مسابقات خط و نقاشی در دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
این چند کتاب را بخوانیم
همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، اداره کل امور فرهنگی نهاد پوستر معرفی کتاب هایی با مضمون انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را با عنوان «خمینی ای امام...» منتشر کرد.
ناصر شفیعی خبر داد؛
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز از اجرای طرح عضویت رایگان در روزهای 18 و 19 بهمن به مناسبت دهه مبارک فجر در کتابخانه های عمومی سراسر استان خبر داد.
سرپرست کتابخانه های استان خبر داد؛
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز از اجرای عملیات احداث یک باب کتابخانه عمومی به مساحت 300 متر مربع در یک طبقه واقع در شهرستان ساوجبلاغ و انجام مناقصه عمومی خبر داد.
در کتابخانه شهیدان نصیری کرج؛
به منظور افزایش ارائه خدمات به اعضای کتابخانه های عمومی ، اینترنت با 80 درصد تخفیف در کتابخانه شهیدان نصیری کرج نیز راه اندازی شد.
مدیر روابط عمومی کتابخانه های استان خبر داد ؛
آیا از شرایط عضویت کاملا رایگان و نیم بها در کتابخانه های عمومی استان البرز اطلاع دارید؟
از سوی اداره کل امور فرهنگی نهاد؛
اداره کل امور فرهنگی نهاد دومین دوره مسابقه خاطره نویسی مخصوص کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی کشور را برگزار می کند.
در کتابخانه امیر کبیر کرج؛
اولین کارگاه آموزشی وبلاگ نویسی در سطح کتابخانه های عمومی استان البرز در کتابخانه عمومی امیر کبیر کرج با حضور رضا احسان پور برگزار شد
با حضور هییت رییسه شورای روابط عمومی های استان؛
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز با همراهی اعضای هییت رییسه شورای روابط عمومی های استان در اداره کل کتابخانه های عمومی حضور و با سرپرست این اداره کل دیدار و گفتگو کردند
بزودی؛
دو کتابخانه روستایی در روستاهای حاجی بیگ و دولت آباد محمدآباد در شهرستان نظرآباد افتتاح می شود
از ابتدای بهمن ماه؛
در بهمن ماه امسال مقارن با ایام الله دهه فجر دو کتابخانه سیار برای ارائه خدمات کتابخانه ای و رساندن کتاب به روستاهای فاقد کتابخانه افتتاح و راه اندازی می شود.
معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت:‌ اجرای طرح «زنگ مستقل کتاب خوانی» در برنامه درسی دانش آموزان به مدارس ابتدایی ابلاغ شده است.
یک درخواست فرهنگی!
درحال حاضر کتابخانه امیرکبیر شهرستان کرج تنها کتابخانه‌ای است که در استان به کتاب دوستان روشندل خدمات ارائه می‌دهد و به بخشی با عنوان بخش نابینایان مجهز است
در ایام الله دهه مبارک فجر؛
در بهمن ماه امسال مقارن با ایام الله دهه فجر زندگانی امام ره برای کودکان عضو کتابخانه های عمومی استان بصورت قصه و داستان تبیین می شود
واحد هنری کتابخانه های استان ؛
واحد هنری در اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز به منظور ارتقا سطح فرهنگ مطالعه اقدام به فراخوان هنرمندان و صاحبان آثار هنری در خصوص ارائه طرحهای هنری و تبلیغی اعم از تولید فیلم ، پوستر ، فیلم کوتاه و برنامه های تولیدی رادیویی ، شعر و داستانک و تئاتر نمود
در تفاهم نامه ای صورت گرفت؛
با درخواست مجتمع فنی تهران شعبه شهرستان ساوجبلاغ جهت تعامل هرچه بیشتر با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساوجبلاغ در ارتقاء سطح فرهنگی متقابل کتابخانه های عمومی شهرستان و مراکز فرهنگی و آموزشی در شهرستان تفاهم نامه همکاری تهیه و امضا شد.
کارشناس منابع اداره کل کتابخانه های استان البرز از ارسال سری دوم بسته «نورسیده ها» شامل بیست و هفت عنوان کتاب جدید به کتابخانه های استان خبر داد.
بيشتر
روابط عمومی کتابخانه های استان خبر داد؛
بیش از 150 نفر از کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان در مسابقه خاطره نویسی نهاد کتابخانه های عمومی شرکت کردند و هم اکنون در مرحله نهایی داوری قرار دارد
به پیشنهاد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛
با پیشنهاد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و پیگیری شورای فرهنگ عمومی فردیس؛ ساخت کتابخانه عمومی مرکزی این شهر در دستور کار شورای فرهنگ عمومی این شهرستان قرار گرفت
امام جمعه موقت مشکین دشت ؛
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی امام جمعه موقت مشکین دشت از خدمات کتابخانه های عمومی برای جوانان و نوجوانان استان قدردانی کرد
کاظم قاسمی خبر داد ؛
دفترچه های نورسیده ها که چکیده ای از کتابهای جدید ارسالی به کتابخانه های عمومی هستند در تمامی کتابخانه های عمومی استان توزیع شد.
دکتر الهی امام جمعه محمد شهر؛
دکتر الهی امام جمعه محمد شهر با همراهی حجت الاسلام والمسلمین ندرلو عضو شورای اسلامی این شهر با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، خواستار توجه بیشتر به محمد شهر و کتابخانه های این شهر شدند.
دکتر ایرانی معاون استاندار البرز ؛
صبح امروز دکتر ایرانی معاون استاندار البرز و فرماندار کرج با حضور در صبحانه کاری در اداره کل کتابخانه های عمومی به بررسی برخی مسایل مربوط به موضوع کتابخانه های شهرستان کرج و وضعیت کتابخانه های عمومی استان پرداخت.
با پیگیری امام جمعه و شورای اسلامی چهارباغ؛
با پیگیری امام جمعه و اعضای شورای اسلامی چهارباغ در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، دو کتابخانه عمومی با همکاری مردم در دو مسجد مهدی آباد و ملک آباد چهارباغ راه اندازی می شود.
به منظور بررسی وضعیت کتابخوانی در شهر کرج:
جمعی از معتمدین شهر کرج با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه ها با حجت الاسلام والمسلمین فلاح در خصوص وضعیت فرهنگی شهر کرج گفتگو و نیازهای موجود کتابخانه ای را بررسی نمودند.
حجت الاسلام فلاح در دیدار با کتابداران کرج:
کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان کرج با همراهی رییس اداره کتابخانه های کرج با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کردند
مدیرکل آموزش و پرورش استان با همراهی جمعی از مشاورین خود با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی بر لزوم همکاری هر چه بیشتر دو دستگاه فرهنگی استان تاکید کرد.
150 نفر از اعضا و کتابداران در مسابقه بزرگ خاطره نویسی شرکت کردند
ساخت کتابخانه مرکزی در دستور کار شورای فرهنگ عمومی فردیس!
تکریم کتاب ؛ تکریم اندیشه و دانایی است
دفترچه های نورسیده ها به کتابخانه ها رسیدند
کتاب و کتابخوانی از شاخصه‌های مهم اعتلای فرهنگی جامعه هستند
دولت یارانه اختصاصی برای کتاب در نظر بگیرد
دو کتابخانه جدید توسط مردم در چهارباغ راه اندازی می شود
نشست معتمدین با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز
کتابداران پرچمداران فرهنگ و اندیشه هستند
نشست مدیران کل آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی استان
 
زمان ديجيتال
شنبه 16 اسفند 1393  
تماس ها
ارتباط با مدیرکل
 • ارتباط با مدیرکل
  حجت الاسلام والمسلمین فلاح
  مدیرکل اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز


ایمیل سازمانی
روابط عمومی
 • روابط عمومی
  داود اسدی
  مدیر روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز


پیوندها
نظر خواهي
نظر شما نسبت به این پورتال چیست؟
   
عالي
بسيار خوب
خوب
مي تواند بهتر شود
رضايت بخش نيست


تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.