معارفه
معاون امور مجلس، استانها و مشارکت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در دیدار با استاندار البرز ترویج کتابخوانی در گرو حمایت همه جانبه مسئولان اجرایی از کتابخانه های عمومی است صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت های نهاد با مهندس طهایی استاندار البرز و معاونین سیاسی امنیتی و توسعه منابع انسانی استاندار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت های نهاد با مهندس طهایی استاندار البرز و معاونین سیاسی امنیتی و توسعه منابع انسانی استاندار دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا واحدی با اشاره به لزوم ارتقاء سطح فرهنگ مطالعه تاکید کرد: ترویج کتابخوانی در گرو حمایت همه جانبه مسئولان اجرایی از کتابخانه هاست، که حقیقتاً توجه به این حوزه می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات فرهنگی را برطرف کند.
استاندار البرز نیز در این دیدار با تشکر از حضور معاون امور مجلس، استان ها و مشارکت های نهاد گفت: استانداری کمک حال مدیران استانی است و شخصا هم برای مدیرکل جدید در پیشبرد اهداف نظام آرزوی موفقیت دارم. در بخش هایی که آمار را بررسی می کنیم فکر می کنیم که استان البرز با توجه به جدید التاسیس بودن آن، جز مناطقی است که نیاز به توجه بیشتری دارد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 819